سلام

از اونجا که متأسفانه اینترنت قطع هست، اینجا فایل‌های دیکشنری آفلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی رو آپلود می‌کنم، شاید کسی نیاز داشته باشه.

این دیکشنری به نام OpenDictionary مال حدود ۹ سال پیش هست ولی هنوز کامل‌ترین دیکشنری آفلاین فارسی هست که می‌شناسم.

دانلود فایل txt با فرمت‌بندی متن

دانلود فایل txt بدون فرمت‌بندی متن

دانلود فرمت StarDict با فرمت‌بندی متن

دانلود فرمت StarDict بدون فرمت‌بندی متن

برای استفاده از فایل‌های فرمت StarDict می‌تونید از دیکشنری StarDict یا GoldenDict استفاده کنید، هم در ویندوز و هم در لینوکس (و فکر می‌کنم مک).

متأسفانه توسعهٔ خود دیکشنری StarDict سال‌ها پیش متوقف شد، به همین دلیل عموماً از GoldenDict استفاده می‌کنن.

من فایل نصب GoldenDict در ویندوز رو روی کامپیوترم داشتم:

GoldenDict-1.0.1-1-Install.exe

برای لینوکس هم اگر خواستید آپلود می‌کنم ولی احتمال زیاد پیش‌نیاز داره و بدون اینترنت نمی‌تونید اجرا کنید

فایل‌های دیکشنری رو در یک پوشهٔ خاص و دلخواه extract کنید

بعد از نصب و اجرای GoldenDict از منوی Edit گزینه Dictionaries رو انتخاب کنید و در تب Files اون پوشهٔ مورد نظر رو اضافه کنید

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دیکشنری ,stardict ,goldendict ,دانلود ,فرمت‌بندی ,استفاده ,فرمت stardict ,دیکشنری آفلاین ,دیکشنری stardict ,goldendict استفاده ,بدون فرمت‌بندی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آتش بازی و نور افشانی آشنایی با شغل حسابدار- استخدام حسابدار انجام پایان نامه معماری رزرو نوبت مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی در مشهد و خراسان بخش بررسی های ویژه فضای مجازی hami ام دی اف ملامینه هایگلاس فروش عمده فاش Patricia تاناروس